Apie

Nodum.lt – tai puslapis skirtas tiems, kurie mėgsta kasdien sužinoti ką nors naujo bei tiems, kurie ieško įkvėpimo. Čia reguliariai publikuojami straipsniai apie technologijas, mokslo pasiekimus, automobilių pasaulio naujienas, istorijos įdomybes, keliones ir kūrybą.

 

„Nodum“ lotyniškai reiškia „Mazgas“. Puslapio pavadinimui šis žodis pasirinktas kaip įvairių temų ir sričių koncentravimo į vieną simbolis. Kartu tai – senas puslapio autoriaus Povilo Mažeikos pseudonimas iš tų laikų, kuomet vadintis tikruoju vardu internete nebuvo įprasta.

 

Puslapio turinys skirstomas į kelias kategorijas. „Technologijos ir Mokslas“ kategorijoje sutilps žinios apie naujausius prietaisus, mokslo pasiekimus, populiariąją istoriją ir mus supančius daiktus. „Automobiliai“ – tai skiltis apie automobilių pasaulio naujienas, automobilių kultūrą bei istoriją. „Įvairenybės“ – patarimai, įdomūs vaizdo įrašai, linksmos istorijos ir kiti straipsniai, kurie netelpa į kitas kategorijas.

 

Skiltyje „Gyvenimas Nodum“ rašoma apie žmones, kurie ko nors siekia ir kuria kažką įdomaus. Nesvarbu, ar tai mums neįprastos kelionių idėjos, ar mažas, bet veikiantis Antrojo pasaulinio karo laikų visureigio modelis, ar šiuolaikinės gintaro karolių interpretacijos – jei Jums įdomu tai, ką jūs kuriate, mes norime apie tai išgirsti. Šioje skiltyje taip pat rasite straipsnių apie įdomius muziejus, retai lankomas vietas, keistas profesijas ir motyvaciją.

 

Nodum – įvairenybių mazgas, todėl, jei turite ką papasakoti – susisiekite su mumis.

 

Sekite mūsų Facebook puslapį.
Dėl reklamos tinklapyje prašome kreiptis elektroniniu paštu – nodum2017@gmail.com

Apie Nodum

Nodum.lt - įdomiems skaitiniams skirtas puslapis. Čia reguliariai publikuojami straipsniai apie naujausias technologijas, mokslo pasiekimus, automobilių pasaulio naujienas ir kultūrą, patarimus ir visokias internete aptinkamas įdomybes. Didžiausias dėmesys skiriamas žmonėms, kurie kuria, keliauja, myli savo darbą, įdomioms lankytinoms vietoms ir pomėgiams. Nodum.lt - įvairenybių mazgas, jei veikiate ką nors įdomaus, apie ką norėtumėte papaskoti - susisiekite su mumis per mūsų Facebook puslapį ar elektroniniu paštu - nodum2017@gmail.com.