Mūsų jau 1000! Kviečiame laimėti knygą „Pelnantys duoną“!

Mūsų jau 1000! Kviečiame laimėti knygą „Pelnantys duoną“!

Ne paslaptis, kad NODUM Facebook puslapis yra itin svarbus svetainės plėtrai. Aktyviai jį auginome ir pagaliau po ilgų pastangų pasiekėme pirmąjį savo mėgėjų tūkstantį. Labai tuo didžiuojamės ir norime šiuo džiaugsmu bent iš dalies pasidalinti su Jumis. Todėl norime vienam iš Jūsų padovanoti Kęstučio Bruzgelevičiaus knygą „Pelnantys duoną“. Kaip galite ją laimėti? Sąlygų visai nedaug.

NODUM atsirado kaip svetainė, kurioje publikuojamos įvairios įdomybės, daugiausia apie žmonių kūrinius, gerą savo laiko panaudojimą, istoriją ir techniką. Akivaizdu, kad nemažą straipsnių dalį sudaro tekstai apie aviaciją, istorinius automobilius, traktorius ir sunkųjį transportą. NODUM auditorijai patinka skaitiniai apie techniką, jos naujienas ir istoriją, todėl pasirinkti dovaną, kurią norime įteikti vienam atsitiktinai parinktam Nodum.lt lankytojui, buvo pakankamai nesunku.Tai – Kęstučio Bruzgelevičiaus „Pelnantys duoną“. Ši knyga vaizdžiai apibūdina svarbiausius taškus krovininio ir keleivinio transporto vystymosi istorijoje. Gausiai iliustruota, graži ir labai įdomi knyga jau beveik pranyko iš knygynų lentynų, todėl tikrai raginame dalyvauti ir pabandyti ją laimėti. O daryti beveik nieko nereikės.

Norėdami laimėti šią knygą turite įvykdyti vos porą sąlygų. Privalote pamėgti ir sekti NODUM Facebook puslapį, bei paspausti „Patinka“ prie šio pranešimo. Viskas, tai padarę jau dalyvaujate konkurse, tačiau dar galite pasigerinti savo galimybes laimėti.

Paspaudę „Patinka“ puslapyje ir prie pranešimo gausite vieną bilietą, antrąjį gausite po įrašu parašę komentarą apie tai, kuris Nodum.lt straipsnis jums labiausiai patiko arba apie ką norėtumėte svetainėje paskaityti ateityje. Komentarai privalo būti pagarbūs ir išsamūs – negalite parašyti tik straipsnio pavadinimo ar numesti nuorodos – kalbėkite sakiniais.

Galiausiai, trečiąjį bilietą gausite pasidalinę minėtu pranešimu. Būkite aktyvūs ir tikrai pasididinsite savo šansus laimėti. Jei skaitote knygas ir mėgstate technikos istoriją, tikrai garantuojame, kad dalyvauti verta. Kita vertus, jei patiems ši knyga nėra įdomi, ją galėsite kam nors padovanoti.

Knygos laimėti negali NODUM autorius, jo draugai ir artimieji. Nugalėtojas bus atrinktas burtų keliu. Visi dalyviai bus suvesti į vieną iš atsitiktinius duomenis atrenkančių interneto svetainių, kad nugalėtoją išrinktume kiek įmanoma labiau atsitiktiniu būdu.

Konkursas vyksta rugsėjo 23 – spalio 7 dienomis. Nugalėtoją paskelbsime spalio 9 dieną, su juo susisieksime asmeniškai. Knygos siuntimu-perdavimu bent jau Lietuvos teritorijoje Jums rūpintis nereikės.Tiek. Kviečiame dalyvauti ir kviesti draugus.

 

Ačiū už palaikymą – mes džiaugiamės per tokį trumpą laiką surinkę tokį didelį būrį skaitytojų ir tikimės, kad su laiku jis tik augs.

Apie Nodum

Nodum.lt - įdomiems skaitiniams skirtas puslapis. Čia reguliariai publikuojami straipsniai apie naujausias technologijas, mokslo pasiekimus, automobilių pasaulio naujienas ir kultūrą, patarimus ir visokias internete aptinkamas įdomybes. Didžiausias dėmesys skiriamas žmonėms, kurie kuria, keliauja, myli savo darbą, įdomioms lankytinoms vietoms ir pomėgiams. Nodum.lt - įvairenybių mazgas, jei veikiate ką nors įdomaus, apie ką norėtumėte papaskoti - susisiekite su mumis per mūsų Facebook puslapį ar elektroniniu paštu - nodum2017@gmail.com.