Kūno puošyba tatuiruotėmis dabar yra ant bangos. Vieni jas renkasi tik dėl išvaizdos ir kažkokios prasmės ar simbolių neieško. Tuo tarpu kiti – priešingai. Jie nori, kad kiekvienas ant jų kūno atsiradęs piešinys būtų jiems asmeniškai labai svarbus, simbolizuotų ką nors gražaus ar primintų tai, ko jie yra netekę. Ne vienas žmogus turi tatuiruotes su įvairiomis citatomis, šeimos narių vardais ar net vaikų portretais. Tačiau jau visai greitai jie galės išsitatuiruoti ir… garsą.

Jei jau prakalbom apie vaikų veidus, tatuiruoti portretai retai kada atrodo gražiai. Dažniausiai veidai atrodo iškraipyti ir nerealistiški. Geriau išsitatuiruoti vardus, bet juk tai nėra labai originalu. Išradėjas Nate‘as Siggardas yra pasiruošęs pasiūlyti kur kas originalesnį būdą ant savo kūno tatuiruote įamžinti brangius žmones – garso bangų tatuiruotes.

Tai – nėra visai nauja idėja. Žmonės ir anksčiau ant savo kūno tatuiravosi garso bangas. Pavyzdžiui, įrašydavo mylimą žmogų sakant „Aš tave myliu“, užfiksuodavo garso bangas ir jas parodydavo tatuiruočių meistrui. Jis be vargo jas paversdavo originaliu piešiniu ant odos. Tačiau tai ir buvo viskas – tik piešinys. Siggardo išrasta Soundwave Tattoos technologija leis šias bangas vėl paversti garsu kada tik panorėsite.

Kaip tai veikia? Programėlė garso įrašą atvaizduoja grafiškai – garso bangų pavidalu. Šis atvaizdas gali būti atspausdintas ir tatuiruočių meistro ištatuiruotas pasirinktoje vietoje. Tuomet jūs bet kuriuo metu galite nuskenuoti tatuiruotę ir išgirsti mylimo žmogaus žodžius, vaiko juoką, katės kniaukimą ar ką tik panorėsite. Labai garsiai, aiškiai ir be jokių trikdžių.

Štai kaip visa tai atrodo

Skamba per gerai, kad būtų tiesa? Teisingai, viskas nėra taip, kaip atrodo. Garso įrašas yra saugomas serveryje ir yra paleidžiamas, kuomet programėlė atpažįsta bangas. Tai yra, forma veikia kaip koks BAR kodas – programėlė negali tiesiogiai nuskaityti ir groti ant žmogaus odos ištatuiruotų bangų. Ji tiesiog atpažįsta atvaizdą ir suranda jam priskirtą failą.

Manote, kad tai apgavystė? Ne visai taip. Nereikia labai gerai išmanyti garso technologijas, kad suprastum, kad nuskaityti garso bangų neįmanoma. Norintys išsitatuiruoti žodžius ar kitokius garsus vis tiek turi juos įrašyti, todėl programėlės grojamas failas neatrodo kaip bloga mintis. Juolab, kad nei Siggardas, nei pati kompanija nemeluoja ir šios tiesos neslepia. Daugiau informacijos – skinmotion.com.

Technologija jau susilaukė didelio susidomėjimo ir ne vieno kliento. Šimtai tatuiruočių meistrų iš 15 šalių panoro daryti tokias tatuiruotes. Todėl atrodo, kad tai – sėkmės istorija, net jei ne tokia, kokia atrodo iš pradžių.

Mergina išsitatuiravo savo šuns lojimą…

Taip, įamžintas šuns lojimas ant rankos tikriausiai nėra būtent tai, ką įsivaizdavo technologijos išradėjas Siggardas. Kita vertus, niekas kitas tokios tatuiruotės neturi, todėl reikia duoti taškų už originalumą.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia