Nodum.lt turi Patreon puslapį! Kam jis reikalingas ir ją jame rasite

Vienas iš dažniausiai Nodum.lt autoriaus adresu nuskambančių klausimų – kodėl neturite Patreon? Dabar turime ir kviečiame prie jo prisijungti.

Nodum.lt turinys visada buvo ir bus nemokamas. Straipsniai apie techniką, daiktus ir kitas įdomybes visada bus prieinami visiems nemokamai ir bejokios registracijos ar kitų kliūčių. Tačiau jei norite prisidėti prie Nodum.lt augimo ar tiesiog atsidėkoti už šimtus jau publikuotų straipsnių – kviečiame prisijungti prie Nodum.lt Patreon puslapio.

https://www.patreon.com/nodumLT

Kas yra Patreon?

Patreon – tai sutelktinio finansavimo platforma, leidžianti finansiškai remti Jūsų mėgstamiausius kūrėjus. Patreon naudoja daugybė įvairių tinklalaidžių, blogų, video kanalų kūrėjų, menininkų ir žurnalistų. Tai – būdas vienu-kitu euru prisidėti prie jums patinkančio turinio kūrimo.

Kam Patreon puslapis reikalingas Nodum.lt?

Nodum.lt nėra save išlaikantis projektas. Taip, svetainėje matote reklamas, bet jų generuojamos pajamos yra labai mažos ir sunkiai gali padengti techninio svetainės išlaikymo išlaidas. Iš esmės tai reiškia, kad straipsnių rengimui skirtas laikas neneša jokių pajamų. Nodum.lt augimas būtų žymiai lengvesnis, jei svetainė uždirbtų daugiau pinigų. Patreon leidžia skaitytojams prisidėti prie Nodum.lt augimo.

Ką gaus Nodum.lt remėjai Patreon?

Skaitytojai patys dažnai klausdavo, kodėl Nodum.lt neturi Patreon. Vadinasi, bent jau dalis Jūsų norėtų pinigine forma padėkoti už straipsnius ir prisidėti prie svetainės augimo.

Nodum.lt Patreon puslapio lygiai.

Tie, kurie nuspręs remti Nodum.lt, kiekvieną savaitę gaus bent po vieną pranešimą apie Nodum.lt svetainės užkulisius, istoriją, autorių, auditoriją. Galėsite perskaityti keletą juokingų istorijų apie straipsnių kūrimą ir vagystes, nepavykusius bandymus, planus. Be to, rėmėjai pirmieji sužinos apie naujos formos turinį – kai Nodum.lt kurs tinklalaidę (o tai vyks visai netrukus), pirmieji ją išgirs svetainės rėmėjai Patreon platformoje – kitiems teks palaukti.

Kaip remti Nodum.lt?

Naudoti Patreon yra labai paprasta. Tai yra saugi visame pasaulyje plačiai naudojama platforma, o pats paramos skyrimo procesas trunka gal tik porą minučių. Jums tai reikės atlikti tik vieną kartą – vėliau reguliarūs kasmėnesiniai mokėjimai bus atliekami automatiškai.

  • Nueikite į Nodum.lt Patreon puslapį – Patreon.com/nodumLT
  • Pasirinkite sumą, kurią norite kiekvieną mėnesį skirti Nodum.lt (jai taikomas PVM). Perskaitykite, kuo lygiai skiriasi ir pasirinkite priimtiniausią sau.
  • Norimame lygyje spauskite Join (prisijungti).
  • Prisijunkite prie Patreon. Jei Patreon naudojate pirmą kartą, galite užsiregistruoti. Taupydami laiką galite prisijungti naudodami Facebook ar Google paskyrą – vieną iš jų tikrai turite.
  • Atsivėrusiame lange galite pasitikrinti, ar tikrai pasirinkote norimą paramos lygį. Čia taip pat pamatysite ir pilną sumą su PVM. Čia galite pasirinkti mokėti banko kortele (Card) ar PayPal.
Kaip atrodys mokėjimo puslapis – čia turėsite įvesti duomenis. Nodum.lt prieigos prie jų neturės.
  • Pasirinkę mokėti kortele turėsite įvesti vardą (Name on card) be lietuviškų raidžių, kortelės numerį (Card number), galiojimo datą (Expiration), saugos kodą (CVV), esantį kitoje kortelės pusėje, ir pašto kodą. Patvirtinkite mokėjimą spausdami Pay With Card ir sekite savo banko nurodymus. Iš karto sumokėsite tik dolerį – tai reikalinga mokėjimo patvirtinimui. Vėliau pasirinkta suma automatiškai bus išskaičiuojama iš Jūsų sąskaitos kiekvieno mėnesio pradžioje.

Visas šis procesas turėtų trukti vos kelias minutes. Jis yra vienkartinis ir jį atlikę tapsite Nodum.lt Patreon rėmėju. Jūsų pasirinkta suma nuo jūsų sąskaitos bus nuskaičiuota kiekvieno mėnesio pradžioje – jums nieko daryti nereikės. Keisti paramos sumą ar ją nutraukti galite bet kuriuo metu.

Jei kils kokių klausimų, galite juos palikti šio straipsnio komentaruose, parašyti žinute į Nodum.lt Facebook puslapį ar atsiųsti elektroniniu paštu info@nodum.lt

Ačiū!

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia