Apie

Nodum.lt – tai puslapis apie įvairią techniką, daiktus, įrankius ir kitas įdomybes. Apie tai, kaip ir kuo dirba pasaulis. Svetainėje nuo 2017-ųjų balandžio 24 dienos publikuota šimtai straipsnių, parašytų specialiai tiems, kurie nori kasdien sužinoti šį tą naujo.

Jei esate Nodum.lt gerbėjas, norite prisidėti prie svetainės augimo ir mainais gauti šiek tiek reklamos, kviečiame paremti straipsnį.

„Nodum“ lotyniškai reiškia „Mazgas“. Puslapio pavadinimui šis žodis pasirinktas kaip įvairių temų ir sričių koncentravimo į vieną simbolis. Kartu tai – senas puslapio autoriaus Povilo Mažeikos pseudonimas iš tų laikų, kuomet vadintis tikruoju vardu internete nebuvo įprasta.

Puslapio turinys skirstomas į kelias kategorijas: Automobiliai, Aviacija, Sunkioji technika, Karinė technika, Laivai, Įvairenybės ir Gyvenimas Nodum. Pastaroji kategorija apima straipsnius apie motyvaciją, keliones, darbą ir mūsų kasdienes pastangas užtikrinti, kad rytojus bus geresnis už šiandieną.

Nodum.lt yra besikuriančio NODUM tinklo dalis, todėl kartas nuo karto šioje svetainėje bus pasidalinta ir su technika susijusiais kitų tinklo svetainių straipsniais.

Informacija apie galimybę paremti straipsnį: nodum.lt/remkite-straipsni/

Sekite mūsų Facebook puslapį: facebook.com/nodumLT/

Klausimus dėl reklamos, straipsnių perpublikavimo bei temų pasiūlymus galite siųsti info@nodum.lt