Privatumo Politika

Nodum.lt yra privati, Lietuvoje registruota svetainė, kuri naudojasi šiomis paslaugomis:

  1. Google Analytics renka ir pateikia statistinę informaciją apie Nodum.lt vartotojus ir jų elgesį.
  2. Google Adsense šioje svetainėje pateikia skelbimus, kurie gali būti suasmeninti naudojant slapukus.

Apie „Google“ Privatumo Politiką ir kokius duomenis jie renka, galite perskaityti čia – https://policies.google.com/privacy

Be informacijos iš „Google Analytics“ ir „Google Adsense“, Nodum.lt renka tik duomenis, kuriuos vartotojai savanoriškai pateikia el. laiškuose ar komentaruose. Jei norėsite palikti komentarą po vienu iš šios svetainės straipsnių, Jūsų bus paprašyta nurodyti savo el. pašto adresą, kuris gali būti naudojamas informuoti Jus, jei kas nors atsakys į Jūsų komentarą. Nodum.lt administratoriai galės matyti Jūsų nurodytą el. pašto adresą ir Jūsų IP adresą.

Kokią informaciją galima atskleisti naudojant IP adresą, galite perskaityti čia (su Nodum.lt nesusijusi svetainė) – https://www.hostinger.com/tutorials/what-is-ip-address

Komentuotojams Nodum.lt svetainė siūlo išsaugoti pasirinktą vardą, el. pašto adresą ir svetainę. Jei pažymėsite šį langelį, ši informacija bus išsaugota jūsų įrenginyje slapuko forma.

Apie interneto slapukus galite pasiskaityti čia (su Nodum.lt nesusijusi svetainė) – https://www.cloudflare.com/learning/privacy/what-are-cookies/

Jokia informacija, kurią Nodum.lt renka komentaruose, el. paštu, per Google Analytics ir Google Adsense, nebus naudojama tikslinėms rinkodaros el. paštu kampanijoms ir NEBUS rodoma viešai. Tačiau Nodum.lt, kaip ir bet kuri kita interneto svetainė, nėra apsaugota nuo atakų, dėl kurių duomenys gali būti nutekinti.

Skelbdami komentarą Nodum.lt turite suprasti, kad tokiomis aplinkybėmis jūsų el. pašto adresas gali tapti viešas arba patekti į trečiųjų asmenų rankas. Palikdami komentarą Nodum.lt, patvirtinate, kad suprantate šią riziką.

Nodum.lt pasilieka teisę nepatvirtinti komentarų dėl bet kokios priežasties. Komentarai, kuriuose yra šlamšto, nereikalingų nuorodų, reklamos, asmeninės, nelegalios ar jautrios informacijos, ištrinami iš karto.

Svarbu atkreipti dėmesį

Nodum.lt trečiosioms šalims neparduoda ir su jomis nesidalina jokios informacijos, surinktos naudojant komentarus, el. laiškus, Google Analytics ir Google Adsense.

Nodum.lt straipsniuose būna nuorodų į trečiųjų šalių svetaines. Nodum.lt nėra atsakinga už tai, kaip kitos svetainės renka ir tvarko jūsų duomenis.

Nodum.lt pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti savo Privatumo Politiką, kai svetainė plečiasi arba ateityje keičiasi reikalavimai ir nuostatai. Retkarčiais perskaitykite šį puslapį iš naujo, kad įsitikintumėte, jog nėra pakeitimų.