Paremkite straipsnį

Jei tikėtume savo skaitytojais, Nodum.lt yra turbūt įdomiausia svetainė apie techniką ir daiktus. Tai nėra kokio nors užsienietiško portalo kopija. Nodum.lt yra unikalus nepriklausomas projektas, kuris nuolat auga ir plečiasi. Turbūt geriausia Nodum.lt savybė yra tai, kad beveik visi svetainės straipsniai niekada nepraras aktualumo – ir po 50 metų kam nors bus įdomu sužinoti, kodėl automobiliai anksčiau nešiojo baltas padangas ar kam buvo reikalingi gumbeliai ant Boeing 737 sparno.

Bet giriamės ne šiaip sau. Nodum.lt kviečia Jus tapti straipsnio rėmėju ir taip prisidėti prie svetainės augimo. Tai galite atlikti dviem būdais. Kaip skaitytojas galite remti Nodum.lt Contribee platformoje – Contribee.com/nodumlt. Tai padaryti labai lengva, o mainais gausite reguliarių istorijų iš Nodum.lt darbo užkulisių.

Jei norite mainais gauti reklamos savo verslui, galite remti straipsnį. Tai kainuos 100 eurų – už šią sumą straipsnio pabaigoje bus įterpta Jums skirta pastraipa su nuorodomis į Jūsų svetainę ir/ar socialinius tinklus. Kitaip tariant, siūlome mainus – parama į reklamą. Kodėl Jus tai turėtų dominti?

Remdami straipsnį Jūs:

  • prisidėsite prie turbūt geriausios lietuviškos įdomybių svetainės augimo;
  • būsite paminėti straipsnyje, kuris niekada nepraras savo aktualumo;
  • uždirbsite keletą SEO taškų savo verslui;
  • gausite reklamą mūsų Facebook puslapyje (šiuo metu – daugiau nei 10 000 sekėjų).

Nodum.lt vis dar yra jauna svetainė, tačiau ji gyvuoja jau 4 metus ir niekur nedings. Jūsų parama padės užtikrinti turinio kokybės gerinimą ir projekto plėtrą. Jei norite paremti straipsnį ir Nodum.lt svetainę, rašykite mums elektroniniu paštu info@nodum.lt. Surasime Jums tinkamiausią temą.

Klausimai kurie kam nors tikrai kils:

Kodėl 100 eurų?
Pasiūlymas yra orientuotas į verslus, kuriems mainais galima pasiūlyti reklamą. Skaitytojų auditorijai augant kaina neišvengiamai kils. Jei reklama nereikalinga, Nodum.lt galima remti Contribee platformoje.

Ar galiu paremti didesne suma arba sutarti dėl reguliaraus rėmimo?
Taip, žinoma. Rašykite info@nodum.lt ir surasime Jums patrauklų sprendimą.

Kodėl prireikė paramos?
Neprireikė. Nodum.lt dabar nėra save išlaikanti svetainė. Tačiau tam, kad ji augtų, ji turi uždirbti pinigus. Taip veikia gyvenimas ir mes norime augti .

Ar taip Nodum.lt netaps reklamų katalogu?
Netaps. Nodum.lt ir dabar galėtų būti nusėta didžiulėmis iššokančiomis reklamomis, tačiau žinome, kaip tai nepatiktų skaitytojams. Reklamos kiekis svetainėje visada bus ribotas, o užsakovai neturės galimybių kaip nors neigiamai koreguoti straipsnių kokybę.