Automobilių pramonė yra labai optimizuota. Daugybė skirtingų modelių yra pagaminti ant tų pačių platformų, taip sumažinant kaštus gamintojams ir palengvinant kai kurių atsarginių detalių įsigijimą savininkams. Bet ar gerai žinote, kurie automobilių modeliai yra artimi giminaičiai?

Tesla Roadster – pirmasis markės automobilis. (Thomas doerfer, Wikimedia(CC BY 3.0)

Ką laikome automobiliais-giminaičiais? Modelius, kurie yra sukurti ant tų pačių platformų. Platforma šiame kontekste – tai standartizuota pagrindinė automobilio konstrukcijos dalis, dažniausiai apimanti saugumo komponentus, pakabos, variklio ir transmisijos tvirtinimo taškus. Ta pati platforma didelėse korporacijose naudojama daugybei modelių gaminti. Pavyzdžiui, Volkswagen MQB Evo platforma yra Golf, Audi A3, Škoda Octavia ir SEAT León skeletas.

Prieš jūsų akis – 20 atsitiktinių klausimų apie tokius automobilius-giminaičius. Kai kurie jų – labai populiarūs modeliai, kai kurie – gana reti automobiliai. Net jei atsakysite į nedaug klausimų, šį puslapį paliksite sužinoję šį tą naujo ir tai yra svarbiausia. Nodum.lt svetainės ir šio testo tikslas yra paskatinti jūsų smalsumą – sužinoti faktai yra svarbesni už rezultatą.

Kas yra artimas SEAT Arosa giminaitis? Su kuo giminių susitikime sveikinasi Audi R8? Ką broliu vadina SAAB 9-3? Spręskite šį testą ir daug sužinokite apie ant vienos platformos pagamintus skirtingus modelius.

Ar daug žinai apie artimai susijusius automobilius? Spausk „Pradėti“ ir pasitikrink!

Išbandykite jėgas ir kituose Nodum.lt testuose:

Testų tikrai bus ir daugiau todėl sekite Nodum.lt Facebook puslapį ir pasvarstykite apie svetainės rėmimą Contribee platformoje.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia