MAN – vienas iš pasaulinių sunkvežimių ir autobusų rinkos lyderių, Volkswagen korporacijos dalis. Įprastai komercinių mašinų naujienos yra įdomios tik su jomis dirbantiems žmonėms. Tačiau pastarasis MAN Autobusų modifikavimo centro kūrinys yra kiek kitoks. Tai – turams po Europą parengtas dviaukštis namas ant ratų, kuris jau greitai į pasirodymus vežios įvairius muzikantus ir kitus menininkus.

Iš išorės tai tik paprastas Neoplan Skyliner autobusas. MAN nuotrauka

Dažnai įsivaizduojame, kad žvaigždės iš vieno koncerto į kitą skraido lėktuvais. Jiems niekuo nereikia rūpintis – kur tik nusileidžia, viskas jau būna paruošta, o rūpesčius į šalis sklaido didelė asistentų komanda. Dažniausiai taip ir yra. Tačiau kartais turai autobusais yra tiesiog geresnis pasirinkimas. Tai – pigesnis keliavimo būdas, nereikia rūpintis mantos siuntimu, gausybe lėktuvų bilietų ir taip toliau. Būtent tokioms kelionėms MAN ir modifikavo Neoplan Skyliner autobusą.

Autobuse menininkai ras 20 lovų. MAN nuotrauka

Iš išorės tai – įprastas, daugybę kartų matytas dviaukštis tarpmiestinis autobusas. Tačiau vos įžengus į vidų tampa aišku, kad ši transporto priemonė jūsų į kaimą pailsėti ar į Vakarų Europą paatostogauti neveš. Pirmajame aukšte – pora stalų, viryklė, WC ir dušas (autobuse yra net 63 litrų gėlo vandens talpa).  Tačiau didysis siurprizas laukia pakilus į antrąjį aukštą.

Čia rastumėte net 9 dviaukštes lovas. Gale yra sėdėjimo zona, kuri lengvai išsilanksto į dar porą lovų. Iš viso autobuse gali patogiai miegoti 20 keleivių, o ir vairuotojui yra sukurta speciali poilsio zona netoli jo darbo vietos. Įdomu ir tai, kad šis autobusas labai lengvai gali vėl virsti įprastu Neoplan Skyliner.

Neoplan autobusas turi dušą, oro kondicionierių ir kitą komforto įrangą. MAN nuotrauka

Visos lovos, stalai, sėdimos vietos ir virtuvės įranga gali būti lengvai išmontuojami. Taip galima lengvai keisti salono konfigūraciją – kai kurioms kelionėms didelis lovų skaičius nėra būtinas, todėl dalis autobuso gali būti skirta daiktams susidėti ar kitoms funkcijoms atlikti.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia