Kaip atrodo kėdė prie jūsų darbo stalo? Galbūt tai viena iš tų pigia medžiaga apvilktų kėdžių su ratukais, kurie niekada nejuda taip, kaip jūs norite? O gal turite prabangią odinę kėdę, kurioje lengva atsilošti ir visiškai atsipalaiduoti? Porsche, garsus vokiečių sportinių automobilių gamintojas, baldų rinkai pristatė biuro kėdę, kurios automobilių entuziastai užsinorėjo vos pamatę vaizdo įrašą.

Porsche, kaip, beje, ir kiti didieji automobilių gamintojai , parduoda ne tik automobilius, bet ir drabužius, įvairius suvenyrus, aksesuarus ir kitus smulkius daiktus. Dabar Porsche pardavinėja ir baldus. Logikos čia nėra daug, bet kodėl turėtumėte sėdėti ant prastos kėdės, kokias turi kiekvienas, jei galite sėdėti ant prabangios Porsche sėdynės? Galbūt tai nėra pats geriausias būdas pinigams išleisti, bet, jei esate vienas iš tų, kurie eurų neskaičiuoja, visiškai suprastume, jei nuspręstumėte savo darbo kambarį pagerinti būtent tokia kėde. Tai kuo ji ypatinga?

Ją parduoda Porsche ir ant jos yra būtent Porsche logotipas. To negana? Ši biuro kėdė pagaminta pagal 911 modelio sėdynę – prie jos pridėtas tik aukštį reguliuojantis mechanizmas.

Kėdės, kaip ir 911 sėdynės, atlošo reguliavimo mechanizmas yra elektrinis. Čia jis naudoja bateriją, kurią kartais nuo karto reikės įkrauti – jei atlošą reguliuosite kasdien, bateriją reikės įkrauti 2-3 kartus per metus. Porankiai taip pat gali būti sureguliuoti taip, kad patogiai šioje kėdėje jaustųsi bet kokio sudėjimo žmogus.

Ši kėdė apvilkta aukščiausios kokybės oda, o pirkėjams siūloma rinktis iš daugiau nei šimto skirtingų spalvų. Gale yra kabliukas švarkui, o šone – rankenėlė, kuri automobilyje leidžia patekti į galą. Čia ji, žinoma, nieko nedaro ir yra palikta tik dėl autentikos.

Ši biuro kėdė yra „Porsche Masterpieces“ katalogo dalis. Porsche entuziastams taip pat siūlomas aukščiausios kokybės 1:8 mastelio 918 Spyder modelis, ratlankio formos laikrodis, iš išmetimo sistemos bakelio pagaminta garso kolonėlė ir GT3 Cup lenktyninio automobilio spoileris – knygų lentyna. Greičiausiai lentyna tiks tik specifinį skonį turinčių žmonių interjerui, nors galime įsivaizduoti, kad kur nors švariame garaže ji atrodytų tikrai neblogai. Namie – nelabai.

O štai kėdę lengvai galima pritaikyti šiuolaikiškam darbo kambariui. Problema ta, kad ji kainuoja kaip neblogas dėvėtas automobilis – nuo 3900 eurų.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia