Nauji drabužiai yra labai brangūs. Iš dalies taip yra dėl to, kad taip veikia aprangos pramonė – kiekvieną sezoną pristatoma nauja kolekcija, ją nori įsigyti daugybė stiliumi susirūpinusių žmonių, o kur yra didelė paklausą ir kaina būna didesnė. Alternatyva – nenaujų drabužių pirkimas. Viena amerikietė tinklaraštininkė Sarah Tyau nusprendė pamokyti pasaulį į garderobo kūrimą pažiūrėti kūrybiškai – moters rankose seni ar stipriai per dideli apdarai virsta stilingais ir, svarbiausia, unikaliais drabužiais.

Didelė apsmukusi suknelė Tyau rankose virto stilingu kombinezonu. Sarah Tyau bloga

Sarah Tyau kartu su vyru pradėjo dar 2010 metais pradėjo kurti blogą, tačiau apie vieną iš mėgstamiausių savo hobių, siuvimą, ji jame nekalbėjo tris metus. Nuo 2013 metų ji su savo sekėjais dalinasi originaliais būdais, kuriais ji plečia ir paįvairina savo garderobą. Galiausiai, prieš kelis mėnesius ji sukūrė ir YouTube kanalą, kuriame apsmukę, seni ir gerokai per dideli drabužiai yra atnaujinami ir iš esmės perkuriami.

Sarah Tyau yra didelė dėvėtų drabužių gerbėja. Jie padeda jai tobulinti siuvimo įgūdžius ir pigiai atnaujinti garderobą. Ji dažnai perka tuos drabužius, į kuriuos kitos merginos nežiūri – didelius, senus, o kartais ir vyriškus. Jos rankose jie yra pakankamai greitai pakeičiami – per pusdienį mergina iš senos apsmukusios suknelės pagamina dabar labai madingą kombinezoną. Arba persiuva didelius vyriškus marškinius į puikiai jai tinkančią suknelę.

Moteris turi tris vaikus, kuriems taip pat mielai pati siuva. Ji teigia, kad tai padeda sutaupyti dideles pinigų sumas – juk vaikai taip greitai išauga drabužius. Todėl Sarah Tyau blogas ir vaizdo įrašai yra labai mėgstami kitų mamų, kurios taip pat nori išmokti šio labai naudingo amato.

Tyau siuva ir savo vaikams. Sarah Tyau blogas.

Kadangi jau pat metas atnaujinti savo spintą, pasiruošti pačiam karšiausiam atostogų sezonui, nereikėtų skubėti į brangių drabužių parduotuves. Geriau jau savo rankomis susikurti unikalių rūbų, kurie padės išsiskirti ir sutaupyti pinigų.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia