Nodum.lt veikia nuo 2017-ųjų balandžio. Svetainėje – jau daugiau nei tūkstantis straipsnių, sekėjų – daugiau nei 11 tūkstančių. Tačiau projektas yra geras tik tol, kol auga, todėl dabar Nodum.lt turi tinklalaidę – kokia ir apie ką ji bus?

Jei trumpam kuklumą pastumtume į šalį, Nodum.lt yra geriausia įdomybių svetainė Lietuvoje. Čia publikuojami straipsniai, kurių temos nesensta ir kurių įprastai neperskaitysite jokiame kitame lietuviškame puslapyje. Priešingai nei spėlioja kai kurie skaitytojai, ši svetainė nėra kokio nors užsienio portalo vertinys. Aš Nodum.lt dalinuosi smalsumu – temas, kurių nepasiūlo skaitytojai, randu domėdamasis technika ir mus supančiu pasauliu apskritai. Tiesą sakant, daugybę temų surandu tiesiog žvalgydamasis – stebėdamas, kaip leidžiantis lėktuvui dirba jo sparnas, kokie daiktai eksponuojami muziejuose, kokius klausimus internete kelia smalsūs žmonės. Nodum.lt straipsniai iš esmės yra įdomių faktų ir istorijos rinkiniai, įvilkti į unikalų stilių. Tinklalaidė bus kitokia.

Pirmadienio mazgas – tai kassavaitinė Nodum.lt audio laida, kurioje dalinsimės savo ir jūsų istorijomis, patirtimis, nuomonėmis ir prisiminimais. Kodėl daugiskaita? Nes tikiuosi solo skraidyti retai – pokalbiui kviesiu įvairių profesijų atstovus, keliautojus, nuotykių mėgėjus ir kitus įdomius žmones. Kartais kalbėsime kokia nors tema, kartais tiesiog pasakosime istorijas.

Pirmadienio mazgo laidos bus 45-60 minučių trukmės ir tik audio formatu. Žinoma, ateityje tai gali keistis, jei matysiu reikalą ilginti laidas ar daryti ir video versiją. Noriu, kad Pirmadienio mazgas būtų lengvai vartojamas vairuojant ar dirbant kokius darbus – tegul tai bus draugiškas fonas, nereikalaujantis per daug dėmesio ir laiko.

Pirmadienio mazgo laidos bus publikuojamos svetainės Youtube kanale.

Pirmadienio mazgo kūrimas pareikalaus daug laiko ir pastangų – nesu dirbęs jokio panašaus darbo. Tačiau tikiu, kad su laiku tai bus visai smagi ir informatyvi laida, kurios lauksite.

Ačiū už tai, kad skaitote, ačiū už tai, kad klausysite,
Nodum.lt autorius
Povilas Mažeika

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia