Žmonių, kurių hobis yra medžio darbai, bendruomenė internete yra neįtikėtinai didelė. Naujiems YouTube kanalams, rodantiems įvairius dirbinius, prasimušti yra gana sunku, nes jau yra nusistovėję keli pagrindiniai kanalai, turintys po beveik milijoną prenumeruotojų. Visgi, kartais svarbus ne pats gaminys, o vaizdo įrašas. Siūlome jums pažiūrėti porą klipų su medžio darbais, kurie, atrodo, atpalaiduoja kaip rami muzika. Šiuos vaizdo įrašus rekomenduojame net tiems, kuriems medžio darbai nėra įdomūs.

Paul Sellers – vienas iš labiausiai patyrusių medžio meistrų YouTube platformoje. Jis yra parašęs ne vieną knygą ir savo rankomis yra sukūręs tikrai įspūdingų daiktų. Nors aišku, kad jo turimi įgūdžiai gerokai pralenkia eilinio medžio entuziasto sugebėjimus, Sellersas sugeba viską pateikti labai paprastai, medžio darbų nemistifikuodamas. Tiesa, beveik viskas atliekama tradiciniais, elektros nenaudojančiais įrankiais.

Paul Sellers Youtube kanale yra daugybė vaizdo įrašų, skirtų ne tik konkretiems daiktams, bet ir įvairiems metodams pamokyti. Meistras noriai dalijasi savo patirtimi ir demonstruoja geriausius jo žinomus būdus paprastų dirbtuvių sąlygomis restauruoti senovinį oblių, pagaląsti žirkles ar virtuvinį peilį (ar visus tradicinius medžio darbų įrankius), skirtingus sujungimo būdus ir taip toliau. Ir gaminiai yra visai įdomūs. Pradedantiesiems labiau patiks smulkių virtuvinių įrankių (šaukštų ir mentelių) gamyba, o labiau pažengusiems – įmantrių dėžučių ar sieninio laikrodžio projektai.

Visgi, kai kurie vaizdo įrašai yra kuriame ne mokyti, o įkvėpti. Pavyzdžiui, naujausias Paul Sellers vaizdo įrašas nėra apie patį gaminį (nors ir jis visai įdomus). Tai – tiesiog meniškas vaizdo įrašas, kuris nusipelno daugiau peržiūrų.

Taigi, vaizdo įraše naudojami  du forminiai obliai ir vienas lygus, tradicinis oblius, bei nedidelis pjūklas. Galutinis produktas, skirtukas knygai, atrodo tikrai gražiai, tokio norėtų ne vienas knygų mėgėjas, tačiau būtent pats vaizdo įrašas yra kur kas įspūdingesnis ir veikia kažkaip raminančiai.

Tai nėra pirmas toks vaizdo įrašas YouTube kanale. Yra daugybė panašių klipų, kuriuose žmonės nekalba, o tiesiog gamina kokį nors daiktą. Dažniausiai fone groja kokia nors muzika, kuri ir diktuoja viso video ritmą. Tuo tarpu Paul Sellers turi ir kitą vaizdo įrašą, kuris šiuo požiūriu yra labai panašus, tačiau jame galutinio produkto tiesiog nėra.

Abu šie vaizdo įrašai yra labai gražūs ir trumpi. Tačiau juos pamatys tik tie, kurie domisi medžio darbais – kiti jų tiesiog neatras. Iš vienos pusės, tai yra gerai, tai juos daro retesniais ir dar labiau išskirtiniais. Iš kitos – daug žmonių, kurie juos įvertintų, taip ir lieka negavę galimybės juos pamatyti. Nebent, žinoma, skaitė šį straipsnį.

PALIKTI ATSILIEPIMĄ

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia